Skip to main content

Firma

Firma

Petrol w liczbach

Spółka posiada 3 bazy paliwowe.
Zaopatruje klientów za pomocą 25 specjalistycznych cystern o zróżnicowanych pojemnościach. 
Spółka zatrudnia 98 osób.
Ostatecznym potwierdzeniem silnej pozycji na rynku paliw są stale rosnące obroty spółki Petrol. Nasze biura handlowe czynne są przez 6 dni w tygodniu.
Dostawa zamówionych paliw następuje w ciągu 72 godzin.

Petrol Sp z o.o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich powstała w 1994 r.

100% prywatny, polski kapitał.

Z raportów na temat lekkiego oleju opałowego, przygotowywanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych w Warszawie wynika, że Spółka Petrol dominowała i nadal dominuje na rynku jako największy prywatny dystrybutor oleju opałowego w Polsce.

Petrol to lider rynku oleju opałowego, najdłużej działająca firma na rynku w swojej branży. Posiada 3 bazy paliwowe zaopatrujące teren południowo-zachodniej Polski.

Nasi pracownicy to nie tylko profesjonaliści, ale także pasjonaci swojego zawodu. Identyfikują się z firmą Petrol, a także godnie ją reprezentują. Przedmiotem działalności spółki jest prowadzenie handlu hurtowego olejami opałowymi, olejami napędowymi i gazami płynnymi.

 

Od 2001 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem oleju grzewczego "Ekoterm Plus" z Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A

 

Doświadczenie i wiedza jaką zdobyliśmy podczas współpracy z najbardziej wymagającymi klientami owocuje najwyższym poziomem oferowanych usług. Krótkie terminy realizacji, szybkość i sprawność działania stanowią o naszej marce.

Wysoko wykwalifikowana kadra oraz niezawodna jakość wykonywanych prac pomagają nam w spełnieniu Państwa oczekiwań w sposób wyczerpujący. Konkurencyjne ceny stanowią dodatkową zachętę.

Zapraszamy do składania zamówień.

Nasi handlowcy pomogą zamówić paliwo do domu jak i firmy.