Przejdź do treści
50 lat minęło.... a może mniej???

50 lat minęło.... a może mniej???

W artykule z września 2017 r. pt. "Złoty Prezes", założyciel i wieloletni Prezes Spółki Petrol Bolesław Doliński wspomina, że tradycją w firmie jest świętowanie urodzin pracowników, (...)"śpiewamy wtedy sto lat, wręczamy kwiaty (...)". Bardzo głośne 100 lat zostało odśpiewane w dniu 13 kwietnia z okazji urodzin właścicielki Spółki Petrol Agnieszki Dolińskiej - Kobińskiej. Był to wyjątkowy dzień, bowiem z okazji Jubileuszu odbyło się przyjęcie w gronie najbliższych współpracowników, znajomych, oraz przyjaciół rodziny. Okrągłe urodziny to moment do refleksji, dlatego też P. Agnieszka wygłosiła piękne przemówienie, które tak naprawdę pozwoliło bliżej ją poznać. Na specjalne zaproszenie dla Jubilatki oraz zaproszonych gości zaśpiewał zespół KOMBII. Wieczór przebiegł w bardzo wyjątkowym, uroczystym nastroju. Bardzo serdecznie dziękujemy przybyłym gościom oraz organizatorom technicznym koncertu zespołu KOMBII - firmie Ragtime z P. Michałem na czele.

Agnieszko, życzymy Ci wyśpiewanych 100 lat, spełnienia najskrytszych marzeń, oraz wielu kolejnych tak pięknych imprez urodzinowych.

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest:Petrol Sp. z o.o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich ul. 1 Maja 90 email: rodo@petrol.pl