Poszukujemy pracowników

PETROL SP Z O.O. jest 25-letnią firmą handlową o mocno ugruntowanej pozycji na rynku sprzedaży paliw płynnych. Posiadamy wielu odbiorców oleju napędowego grzewczego oraz oleju napędowego.

W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy w Opolu na stanowiska :

Magazynier

Praca w systemie trzyzmianowym. Przyjmowanie dostaw, tankowanie cystern paliwowych. Rozliczenia materiałowe.

Wymagamy

zobacz więcej

LAURY Umiejętności i Kompetencji

W dniu 16.01.2019 r. w Filcharmonii Opolskiej zostały wręczone Laury Umiejetności i Kompetencji.

Jest to impreza organizowana przez Opolską Izbę Gospodarczą, aby pokazać dorobek zawodowy i zaangażowanie w szeroką działalność osoby oraz instytucje.

Spółka Petrol po raz kolejny była sponsorem oraz gościem Gali. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do uczestnictwa w spotkaniu.

Gratulujemy wszystkim laureatom zdobycia tak zacnego wyróżnienia, życzymy, aby ta nagroda stała się bodźcem do podejmowania nowych wyzwań. 

zobacz więcej

Wyjazd Trójmiasto z OZPR

W dniach 10-12.X.2018 r., Spółka Petrol jako jeden ze sponsorów uczestniczyła w wyjeździe Opolskiego Związku Producentów Rolnych do Trójmiasta.

Podczas 3 dni wspólnie zwiedzaliśmy Gdańsk, Gdynię, Sopot i Malbork.

Była to również okazja do przedstawienia oferty naszej Spółki i bezpośrednich rozmów z aktualnymi i potencjalnymi klientami.

Dziękujemy za zaproszenie i za mile oraz owocnie spędzony czas.

zobacz więcej

Opolagra 2018

Jak co roku Spółka Petrol wzieła udział w targach rolniczych Opolagra organizowach w dniach 15-17 czerwca 2018 r. w Kamieniu Śląskim.

Przez 3 dni nasi pracownicy prowadzili rozmowy handlowe z klientami. Była okazja, aby się lepiej poznac oraz zamówić paliwo w promocyjnej cenie.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

....a małym przyjaciołom firmy za wdzięczne fotki...

zobacz więcej

Strony